ZST SKWIERZYNA - Wolontariat 2018/2019
WOLONTARIAT 2018/2019

Akcja POLA NADZIEI

W piątek 26.10.2018 r. rozpoczęła się w naszej szkole ogólnopolska akcja POLA NADZIEI. Zebrane pieniądze ze sprzedaży cebulek żonkili zostaną przeznaczone na Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp.

Opiekun pani Aleksandra Rutkowska

26 październik 2018r - Akcja podczas Zumby

Podczas zajęć Zumby odbyła się zbiórka pieniędzy na stowarzyszenie "Zwierzaki Niczyje". Inicjatorką była instruktorka Alicja Ignaszewska. Pomysł podjęła nasza wolontariuszka Julka Janicka. Akcja trwa do piątku 26.10.2018. Dotychczas zebrano kwotę 145 zł. Dziewczyny bardzo wam dziękujemy. Jesteście pomysłowe i niezawodne.
Wolontariacka brać pozdrawia a zwierzaki już się cieszą.

Opiekun pani Aleksandra Rutkowska

25 październik 2018r - Spotkanie wolontariuszy

W środę 25.10.2018 r. W świetlicy środowiskowej przy LO odbyło się integracyjne spotkanie wszystkich wolontariuszy. Była obecna pani Agnieszka Czaczkowska kierownik ośrodka pomocy społecznej i centrum wolontariatu w Skwierzynie. Pani Ania wychowawca świetlicy przedstawiła propozycję działań, w które będą angażować się wolontariusze ZST. Po części oficjalnej spotkaliśmy się przy ognisku na wspólnej zabawie z dziećmi.
Kiełbaski były pyszne. Pogoda nam sprzyjała.

Opiekun pani Aleksandra Rutkowska

23 września 2018r - Akcja wolontariatu

Dzisiaj o 19:55 Pierwsza z akcji w nowym roku szkolnym, w której brała udział młodzież ze SKW była zbiórka pieniędzy do puszek STOZ. Podczas wczorajszego meczu Pogoni zebraliśmy super kwotę 527,35 zł i 5 euro. Bardzo dziękujemy Karolinie i Julce naszym niezawodnym wolontariuszkom za poświęcony czas i zaangażowanie.

Opiekun pani Aleksandra Rutkowska

"Zwierzaki Niczyje" - znowu pomagamy

W niedzielę 30 września 2018 w ramach obchodów Święta Rzemiosła nasi wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu zbierali fundusze na schronisko "Zwierzaki Niczyje". Zebraliśmy kwotę 148,83zł. Dziękujemy darczyńcom i naszym niezawodnym dziewczynom zawsze gotowym do działania.

Opiekun pani Aleksandra Rutkowska