ZST SKWIERZYNA - Klasy
Klasy i ich wychowawcy

Rok szkolny 2017/2018

TECHNIKUM

  • I TA (Technik mechanik) - pani Katarzyna Czekalska
  • I TB (Technik spedytor) - pani Magdalena Strugała
  • I TC (Technik pojazdów samochodowych) - pan Wiesław Zieliński
  • II TA (Technik mechanik) - pan Rafał Fedczyszyn
  • II TB (Technik spedytor) - pani Dorota Tomaszek
  • II TFL (Technik hotelarstwa) - pani Anna Witka
  • III TAC (Technik mechanik/Technik pojazdów samochodowych) - pan Mirosław Ciepliński
  • III TB (Technik spedytor) - pani Dagamra Oszmian
  • III TFL (Technik hotelarstwa/Technik Logistyk)- pani Wioletta Gawrońska
  • IV TAB (Technik mechanik/Technik spedytor)- pan Edyta Żmudzińska
  • IV TCF (Technik pojazdóww samochodowych/technik hotelarz)- pani Joanna Masiuk - Lebiedź
  • IV TL (Technik logistyk) - pani Iwona Racilewicz

SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

  • I DW (mechanik/wieloazawodowa) - pani Anna Adamowicz
  • II DW (mechanik/wieloazawodowa) - pani Agnieszka Lechman
  • III CW (mechanik/wielozawodowa) - pan Zbigniew Cichy

Rok szkolny 2016/2017

TECHNIKUM

  • I TA (Technik mechanik) - pan Rafał Fedczyszyn
  • I TB (Technik spedytor) - pani Dorota Tomaszek
  • I TFL (Technik hotelarstwa) - pani Anna Witka
  • II TAC (Technik mechanik/Technik pojazdów samochodowych) - pan Mirosław Ciepliński
  • II TB (Technik spedytor) - pani Dagamra Oszmian
  • II TFL (Technik hotelarstwa/Technik Logistyk)- pani Monika Świątek
  • III TAB (Technik mechanik/Technik spedytor)- pan Edyta Żmudzińska
  • III TCF (Technik pojazdóww samochodowych/technik hotelarz)- pani Joanna Masiuk - Lebiedź
  • III TL (Technik logistyk) - pani Iwona Racilewicz
  • IV TAC (Technik mechanik/Technik pojazdów samochodowych) - pani Beata Klemt
  • IV TB (Technik spedytor) - pan Wiesław Zieliński
  • IV TD (Technik spedytor)- pani Magdalena Strugała

ZASADNICZA SZKOłA ZAWODOWA

  • I DW (mechanik/wieloazawodowa) - pani Joanna Rajtar - Welsandty/pani Agnieszka Lechman
  • II CW (mechanik/wielozawodowa) - pan Edyta Rościszewska/pan Zbigniew Cichy
  • III W (wielozawodowa)- pan Zenon Ochwat

LICEUM DLA DOROSŁYCH

  • II LO - pani Renata Sorokulska
  • III LO - pani Monika Mikołajczak

ROK SZKOLNY 2015/2016

TECHNIKUM

  • I TAC (Technik mechanik/Technik pojazdów samochodowych) - pan Mirosław Ciepliński
  • I TB (Technik spedytor) - pani Danuta Filipek
  • I TFL (Technik hotelarstwa/Technik Logistyk)- pani Monika Świątek
  • II TA (Technik mechanik)- pan Przemysław Sobieraj
  • II TCF (Technik pojazdów samochodowych/technik hotelarz)- pani Joanna Masiuk - Lebiedź
  • II TB (Technik spedytor)- pani Edyta Żmudzińska
  • II TL (Technik logistyk) - pani Iwona Racilewicz
  • III TAC (Technik mechanik/Technik pojazdów samochodowych) - pani Beata Klemt
  • III TB (Technik spedytor) - pan Wiesław Zieliński
  • III TD (Technik spedytor)- pani Magdalena Strugała
  • IV TAC (Technik mechanik/Technik pojazdóww samochodowych)- pan Andrzej Gawroński
  • IV TBD (Technik spedytor) - pani Dagmara Oszmian
  • IV TF (Technik hotelarstwa)- pani Neyla Chornobyl

ZASADNICZA SZKOłA ZAWODOWA

  • I CW (mechanik/wielozawodowa) - pan Zbigniew Cichy
  • II W (wielozawodowa)- pan Zenon Ochwat
  • III Cw (mechanik/wielozawodowa)- pani Małgorzata Sorokulska

LICEUM DLA DOROSŁYCH

  • I LO - pani Wiesława Cyran
  • II LO - pani Joanna Rajtar - Welsandt
  • III LO - pani Aurelia Redkwa

ROK SZKOLNY 2014/2015

TECHNIKUM

  • I TA - pan Przemysław Sobieraj
  • I TB - pani Edyta Żmudzińska
  • I TFC - pani Joanna Masiuk - Lebiedź
  • I TL - pani Iwona Racilewicz
  • II TAC - pani Anna Witka
  • II TB - pan Wiesław Zieliński
  • II TD - pani Magdalena Strugała
  • III TA - pan Andrzej Gawroński
  • III TB - pani Dagmara Oszmian
  • III TCD - pani Joanna Rajtar - Welsandt
  • III TF - pani Nelya Chornobyl
  • IV TA - pan Maksymilian Jankowski
  • IV TCF - pani Dorota Tomaszek - Wilska

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

  • I W - pan Zenon Ochwat
  • II CW - pani Renata Sorokulska
  • III D - pan Zbigniew Cichy
  • III F - pani Monika Mikołajczak
  • III BD - pani Edyta Żmudzińska

LICEUM DLA DOROSŁYCH

  • II LO - pani Aurelia Redkwa
  • III LO - pani Wioletta Gawrońska

ROK SZKOLNY 2013/2014

LICEUM PROFILOWANE

  • III LA - pan Grzegorz Mrowicki
  • III LB - pani Magdalena Strugała

TECHNIKUM ZAWODOWE

  • I TAC - pani Anna Witka
  • I TB - pan Wiesław Zieliński
  • I TD - pani Izabela Bloch
  • II TA - pan Andrzej GawroĹński
  • II TB - pani Dagmara Oszmian
  • II TCD - pani Joanna Rajtar - Welsandt
  • II TF - pani Nelya Chornobyl
  • III TA - pan Maksymilian Jankowski
  • III TCF - pani Dorota Tomaszek - Wilska
  • IV TA - pani Iwona Racilewicz
  • IV TC - pan Zenon Ochwat
  • IV TF - pani Beata Klemt

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

  • I CW - pani Renata Sorokulska
  • II D - pan Zbigniew Cichy
  • II F - pani Monika Mikołajczak
  • III BD - pani Edyta Żmudzińska
  • III E - pani Danuta Filipek

SZKOłA POLICEALNA

  • PA - pani Katarzyna Czekalska

LICEUM DLA DOROSŁYCH

  • II L - pani Wioletta Gawrońska
  • III L - pani Wioletta Gawrońska

ROK SZKOLNY 2012/2013

LICEUM PROFILOWANE

  • II LA - pan Grzegorz Mrowicki
  • II LB - pani Magdalena Strugała
  • III L - pani Anna Stachura

TECHNIKUM ZAWODOWE

  • I TA - pan Andrzej Gawroński
  • I TB - pani Dagmara Oszmian
  • I TCD - pani Ewa Kowalska
  • I TF - pani Nelya Chornobyl
  • II TA - pan Maksymilian Jankowski
  • II TCF - pani Dorota Tomaszek - Wilska
  • III TA - pani Iwona Racilewicz
  • III TC - pan Zenon Ochwat
  • III TF - pani Beata Klemt
  • IV TA - pan Rafał Fedczyszyn
  • IV TFH - pani Monika Świątek

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

  • I D - pan Zbigniew Cichy
  • I F - pani Monika Mikołajczak
  • II BD - pani Edyta Żmudzińska
  • II E - pani Danuta Filipek
  • III C - pan Wiesław Zieliński
  • SZKOŁA POLICEALNA
    • P1 - pani Anna Adamowicz
    • P2 - pani Justyna Kownacka

    LICEUM DLA DOROSŁYCH

    • I L - pani Wioletta Gawrońska
    • II L - pani Wioletta Gawrońska
    • III L - pani Wioletta Gawrońska

    ROK SZKOLNY 2011/2012

    LICEUM PROFILOWANE

    • I LA - pan Grzegorz Mrowicki
    • I LB - pani Magdalena Strugała
    • II L - pani Izabela Kolano/pani Anna Stachura
    • III LA - pani Dagmara Oszmian
    • III LB - pan Andrzej Gawroński

    TECHNIKUM ZAWODOWE

    • I TA - pan Maksymilian Jankowski
    • I TC - pani Dorota Tomaszek - Wilska
    • I TF - pani Monika Mikołajczak
    • II TA - pani Iwona Racilewicz
    • II TC - pan Zenon Ochwat
    • II TF - pani Beata Klemt
    • III TABC - pan Rafał Fedczyszyn
    • III TFH - pani Monika Świątek
    • IV TABC - pan Marian Głuszak
    • IV TFH - pani Edyta Tomaszek

    ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

    • I BD - pani Edyta Żmudzińska
    • I EW - pani Magdalena Bobik
    • II C - pan Wiesław Zielinski
    • II EW - pani Joanna Rajtar-Welsandt
    • III C - pani Aleksandra Rutkowska
    • III D - pan Zbigniew Cichy

    SZKOŁA POLICEALNA

    • TA - pani Justyna Kownacka

    LICEUM DLA DOROSŁYCH

    • I L - pani Wioletta Gawrońska
    • II L - pani Wioletta Gawrońska
    • III L - pani Wioletta Gawrońska

    ROK SZKOLNY 2010/2011

    LICEUM PROFILOWANE

    • I L - pani Izabela Kolano
    • II LA - pani Dagmara Oszmian
    • II LB - pan Andrzej Gawroński
    • III LA- pani Magdalena Strugała
    • III LB - pani Renata Sorokulska

    TECHNIKUM ZAWODOWE

    • I TA - pani Iwona Racilewicz
    • I TC - pan Zenon Ochwat
    • I TF - pani Beata Klemt
    • II TAB - pan Rafał Fedczyszyn
    • II TC - pan Mirosław Ciepliński
    • II TFH - pani Monika Świątek
    • III TAB - pan Marian Głuszak
    • III TCH - pan Grzegorz Mrowicki
    • III TF - pani Edyta Tomaszek
    • IV TAB - pan Maksymilian Jankowski
    • IV TCH - pani Ewa Kowalska
    • IV TF - pani Joanna Masiuk - Lebiedź

    ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

    • I BE - pani Joanna Rajtar-Welsandt
    • I CW - pan Wiesław Zieliński
    • II AC - pani Aleksandra Rutkowska
    • II D - pan Zbigniew Cichy
    • III CW - pan Przemysław Sobieraj

    SZKOŁA POLICEALNA

    • TA - pani Anna Stachura

    LICEUM DLA DOROSŁYCH

    • I L - pani Magdalena Bobik
    • II L - ....
    • III L - pani Wioletta Gawrońska

    ROK SZKOLNY 2009/2010

    LICEUM PROFILOWANE

    • I LA - pani Dagmara Oszmian
    • I LB - pan Andrzej Suchecki
    • II LA - pani Renata Sorokulska
    • II LB - pani Magdalena Strugała
    • III L - pani Anna Stachura

    TECHNIKUM ZAWODOWE

    • I TA - pan Rafał Fedczyszyn
    • I TB - pani Iwona Pych
    • I TC - pan Mirosław Ciepliński
    • I TF - pani Dorota Tomaszek - Wilska
    • I TH - pani Monika Świątek
    • II TAB - pan Marian Głuszak
    • II TCH - pani Edyta Żmudzińska
    • II TF - pani Edyta Tomaszek
    • III TA - pani Monika Jankowska
    • III TB - pan Maksymilian Jankowski
    • III TC - pani Ewa Kowalska
    • III TF - pani Joanna Masiuk - Lebiedź
    • III TH - pani Beata Klemt
    • IV TAB - pani Anna Adamowicz
    • IV TCD - pan Grzegorz Mrowicki
    • IV TEF - pani Agnieszka Kogut

    ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

    • I A - pani Aleksandra Rutkowska
    • I W - pani Edyta Głowinkowska
    • I CD - pan Zbigniew Cichy
    • II C - pan Przemysław Sobieraj
    • II W - pani Magdalena Mobik
    • III CD - pan Zenon Ochwat
    • III W - pani Katarzyna Czekalska




    ROK SZKOLNY 2008/2009

    LICEUM PROFILOWANE

    • I LA - pani Renata Sorokulska
    • I LB - pani Magdalena Strugała
    • II L - pani Anna Stachura

    TECHNIKUM ZAWODOWE

    • I TA - pan Marian Głuszak
    • I TB - pan Andrzej Suchecki
    • I TF - pani Edyta Tomaszek
    • I THC - pani Edyta Żmudzińska
    • II TA - pani Monika Jankowska
    • II TB - pan Maksymilian Jankowski
    • II TC - pani Ewa Kowalska
    • II TDH - pani Beata Klemt
    • II TF - pani Joanna Masiuk - Lebiedź
    • III TAB - pani Anna Adamowicz
    • III TC - pan Wiesław Zieliński
    • III TDE - pan Grzegorz Mrowicki
    • III TF - pani Monika Świątek
    • IV TAB - pani Izabela Kolano
    • IV TC - pani Dagmara Oszmian
    • IV TD - pani Renata GŁowacka - Komenda
    • IV TEF - pani Barbara Michalak

    ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

    • I A - pani Aleksandra Rutkowska
    • I W1 - pani Magdalena Mobikpani
    • I CW - pan Przemysław Sobieraj
    • II CD - pan Zenon Ochwat
    • II W1 - pani Agnieszka Korgól
    • II W2 - pan Rafał Fedczyszyn
    • III BC - pani Iwona Pych
    • III DW - pan Mirosław Ciepliński

    TECHNIKUM UZUPEŁNIAJĄCE

    • III TM/H - pani Joanna Rajtar

    ROK SZKOLNY 2007/2008

    TECHNIKUM ZAWODOWE

    • I TA - pani Monika Jankowska
    • I TB - pan Maksymilian Jankowski
    • I TC - pani Ewa Kowalska
    • I TDH - pani Beata Klemt
    • I TF - pani Joanna Masiuk - Lebiedź
    • I Tg - pani Anna Stachura
    • II TA - pani Anna Adamowicz
    • II TB - pani Izabela Kolano
    • II TC - pan Andrzej Suchecki
    • II TDE - pan Grzegorz Mrowicki
    • II TF - pani Agnieszka Kogut
    • III TAB - pani Ewelina Kozibroda
    • III TC - pani Dagmara Oszmian
    • III TD - pani Renata Głowacka - Komenda
    • III TEF - pani Barbara Michalak
    • IV TA - pani Renata Sorokulska
    • IV TB - pani Agnieszka Gołębska - Tracz
    • IV TC - pani Dorota Tomaszek - Wilska
    • IV TDE - pani Wioletta Gawrońska

    ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

    • I CD - pan Zenon Ochwat
    • I W1 - pani Agnieszka Korgól
    • I W2 - pan Rafał Fedczyszyn
    • II BC - pani Iwona Pych
    • II D - pan Mirosław Ciepliński
    • II W - pani Danuta Filipek
    • III B - pan Andrzej Gawroński
    • III CD - pan Marian Głuszak

    TECHNIKUM UZUPEŁNIAJĄCE

    • II TM/H - pani Magdalena Bobik